Michal Krajsa
|
Digital Marketing Professional
Michal Krajsa
|
Digital Marketing Professional
Kavárna a TripAdvisor

Kavárna a TripAdvisor

14 Listopad 2014 // AUTHOR: // CATEGORY: Blog , , , // No Comments

Když jsme spustili kavárnu, začalo umisťování na Foursquare, Yelp a podobně. Chtěl jsem ji dát i na Trip Advisor. Všechny podmínky splňovala, takže jsem ji zaregistroval. O pár dní později přišel mail, že nesplňujeme podmínky uvedené na stránce XY. Mimochodem, v mailu bylo několik odkazů, ale žádný nebyl klikací – jen text s adresou, trochu UX fail, ale zpět k problému.

Na stránce XY byla o restauracích a kavárnách jediná věta a ještě se navíc vůbec netýkala podmínek. Snažil jsem se proklikat všechno kolem, ale žádné podmínky, které by kavárna nesplňovala jsem nenašel.

Další „odkaz“ v mailu se týkal fora, kde můžu zjistit více. TripAdvisor zřejmě informace neposkytuje a tak se mají uživatelé domluvit mezi sebou. Jenže odkaz byl přesměrován na homepage, protože na české verzi forum není. A login se týká jen české verze, když se zkusíte přihlásit na jakoukoliv jinou zahraniční mutaci webu, budete po loginu přesměrováni zpět na českou.

Takže jsem zkoušel najít nějaký kontakt. Bohužel v ČR žádný kontakt na TripAdvisor neexistuje. Tak jsem zkusil odepsat na ten email, jenže přišla odpověď, že adresa neakceptuje příchozí maily. No a tím jsme skončili. Tolik k službám TripAdvisoru a vysvětlení, proč tam některé podniky najdete a některé ne.Leave a reply

Your email address will not be published. Website Field Is Optional