Michal Krajsa
|
Digital Marketing Professional
Michal Krajsa
|
Digital Marketing Professional
Kavárna

Kavárna

10 Listopad 2014 // AUTHOR: // CATEGORY: Blog , , , , , // No Comments

Už delší dobu pozoruji, že se můj táta čím dál víc vyžívá v kávě. Hodně o ní mluví, chodí ji ochutnávat do spousty podniků a občas mi volá s tím, že objevil nejlepší kávu v ČR. Přes léto vzal ale tento vývoj úplně nový směr a v srpnu se rozhodl, že si založí kavárnu. A od té doby se tím bavím a pomáhám jak můžu. Člověk by neřekl, co všechno se musí vymyslet, rozhodnout a zařídit. Začátkem listopadu jsme ji skutečně otevřeli.

Ještě v září jsem v jakékoliv kavárně trpěl při pohledu do nabídky a nešťastným servírkám oznamoval, že chci prostě kávu. Dnes konečně chápu rozdíly mezi všemi espressovými kávami a možná bych vám i vysvětlil rozdíl mezi Caffè Latte a Latte Macchiato. Ale zpět na začátek.

Nejdéle se rozhodovalo jméno. Těch návrhů bylo tolik. Některé byly originální, spousta byla hodně cool a některé vyloženě stupidní. Jenže všechno bylo nakonec jinak, táta se vydal na výlet do Itálie a zalíbilo se mu, že se plno kavárniček jmenuje podle majitele. A když máme tu italskou kávu, tak jsme Pavla překopali do Paola a vzniklo Paolo Caffè. I s tím è, které doteď neumím napsat.

Takže jméno bylo, teď logo. S tím pomohl Štěpán Ryšavý (@stepanrysavy), do dnešního dne nejlepší grafik, jakého znám (a znám jich překvapivě hodně). Hned jeden z prvních návrhů se zalíbil, takže tady je:

paolo-caffe – 800Nábytek, vybavení, kávovar, kávu, alko i nealko řešil táta, takže já jsem se mohl věnovat mé guilty pleasure: facebooku, twitteru, instagramu, foursquaru atd. A hlavně webu. Ten byl spuštěn právě dnes, před minutou. Budu do něj ještě spoustu věcí přidávat, ale jede na WordPressu, takže to bude hračka. Základ je položen dobře. Pravda je, že z pohledu UX to taková pecka není, ale je to imageový web pro kavárnu, ne výkonnostní lead generation portál. Snad vám bude líbit, budu rád za jakýkoliv feedback: www.paolocaffe.cz

Kavárna běží, táta v ní tráví hodně času a mě tam najdete téměř každý víkend. Doufám, že se zastavíte – je teda v Brně (přesně tady), ale občas musíme do Brna všichni. A když mi dáte vědět dopředu, tak vám to cappuccino připravím sám ;)Leave a reply

Your email address will not be published. Website Field Is Optional